APGAILESTAUJAME, PAGAL LR ĮSTATYMUS SVETAINĖ SKIRTA
NE JAUNESNIEMS KAIP 20 METŲ ASMENIMS.

Ar jums jau yra 20 metų?

Alkoholio vartojimas gali pakenkti jums ir jūsų artimiesiems, vartokite atsakingai.

Grąžinimas

 1. Prekes Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasčių, grąžinti preke per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo/gavimo dienos, arba:
  • jeigu Pirkėjas vienu užsakymu užsakė daugiau negu vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai, – nuo tos dienos, kurią Pirkėjas gauna paskutinę prekę;
  • jeigu prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis, – nuo tos dienos, kurią Pirkėjas gauna paskutinę partiją ar dalį.
 2. Netinkamas ar nekokybiškas prekes Pirkėjas turi teisę grąžinti, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo nekokybiškos prekės pristatymo dienos.
 3. Pirkėjas norintis grąžinti prekes, turi susisiekti info@saulesmidus.lt ir mes nurodysime tolimesnius žingsnius.
 4. Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui adresu Švedės g. 53, Ginkūnų k., Šiaulių raj. LT-81491. Prekių grąžinimas yra nemokamas, jeigu grąžinama netinkamos kokybės prekė, kitu atveju siuntos grąžinimo kaina 4,99 Eur. Prekių grąžinimo kaina bus išskaičiuota iš grąžinamos sumos.
 5. Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.
 6. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tokio paties komplektiškumo, kokio buvo Pirkėjo gautos, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų. Grąžindamas nekokybišką prekę, Pirkėjas turi pateikti jos įsigijimo dokumentą.
 7. Už Pirkėjo priimtas, bet vėliau atsisakytas prekes sumokėti pinigai Pirkėjui grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pirkėjo pranešimo apie prekių grąžinimą, tačiau ne anksčiau nei Pardavėjas gauna Pirkėjo grąžinamą prekę arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui (atsižvelgiant į tai, kas įvyksta pirmiau), nebent Pardavėjas ir Pirkėjas susitaria kitaip. Pinigai Pirkėjui grąžinami tokiu pat būdu, kokiu buvo už prekes atsiskaitoma, nebent Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria kitaip.
 8. Gražinimo taisyklių 1 punkte numatyta teise gali pasinaudoti tik Pirkėjas, kuris pagal Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatas pripažintinas vartotoju, t. y. fizinis asmuo, su savo verslu, prekyba, amatu ar profesija nesusijusiais tikslais (vartojimo tikslais) siekiantis sudaryti ar sudarantis sutartis.
 9. Gražinimo taisyklių 8 punkte nurodytas Pirkėjas negali pasinaudoti Grąžinimo taisyklių 1 punkte numatyta teise atsisakyti sutarties, kai sutartis sudaryta dėl:
  • greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
  • supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
  • prekių, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;
  • alkoholinių gėrimų, kurių kaina nustatyta sudarant pirkimo-pardavimo sutartį ir kurie pristatomi po trisdešimt dienų nuo sutarties sudarymo, o tikroji gėrimų vertė priklauso nuo rinkos svyravimų;
  • taip pat kitais Lietuvos Respublikos civilinio kodekso bei kitų teisės aktų nustatytais atvejais.
 10. Pardavėjas pasilieką teisę nepriimti grąžinimui prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių. Taip pat Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti prekes, kurios yra praradusios pardaviminę išvaizdą.
 11. Tinkamos kokybės maisto prekės, nekeičiamos ir negrąžinamos.
 12. Nemokamas siuntimas yra nuo 59 Eur, tačiau grąžinimo atveju (kai buvo nemokamas siuntimas), Pirkėjas turi padengti prekės grąžinimo išlaidas, kurios yra 4,99 Eur.
Shopping Cart
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias